tým servis arleft
  +420 777 047 882  info (a) tymservis tecka cz
'

Montáž a demontáž nábytku

Chystáte se vyměnit Váš starý nábytek za nový? Nebo vyklízíte nemovitost a nevíte si rady s demontáží nábytku? Pro Vás jsme tu my. Nabízíme profesionální montáž a demontáž nábytku především v Olomouci a okolí, případně kdekoliv se spolu domluvíme. Stačí nás kontaktovat!  Někdy i při stěhování kvůli nadměrným rozměrům je potřeba něco rozložit, přemístit a zase složit. Demontáž a montáž nábytku v některých případech není zrovna lehká. Naštěstí my všechno uděláme za Vás a Vy můžete v klidu začít bydlet v novém. Nabízíme individuální služby přesně na míru, které Vám pomohou zvládnout celé stěhování, vyklízení nebo jen montáž nového nábytku, který jste si právě zakoupili a to zcela bez starostí.

  • Dovoz nového nábytku
  • Montáž a demontáž jakéhokoliv nábytku
  • Balící služba - Zabalení nábytku pro vstěhování. Vše kvalitně zabalíme do ochranných fólií, příp. do krabic či bublinkové folie po předchozí domluvě, s dodáním vhodného obalového materiálu
  • Stěhování nábytku
  • Stěhování nábytku nadměrných rozměrů a hmotnostípiano (pianino, klavír)
  • Stěhování za rozumné ceny!
  • Odvoz nábytku na skládku
  • Likvidace nábytku – zajištění odborné likvidace na skládce

Nábytek

Dovoz

Chystáte se koupit nový nábytek, nebo jste ho již zakoupili a nevíte jak ho dopravit domů? Je několik možností. První možnost je zaplatit si odvoz přímo u obchodníka, kde jste nábytek zakoupili. Ceny ale možná budou vyšší než u běžných přepravců. Druhá možnost je převést si nábytek sami, ovšem většinou každý nevlastní dodávku a půjčit si a tahat se s těžkým nábytek, Vás může stát nejenom plno nervů, ale i těžké práce. Samozřejmě u nás máte i tuto možnost zapůjčit si jen vozidlo, ovšem nejlepším řešením je nechat vše na nás. Naložíme Váš nový nábytek na prodejně, převezeme ho k Vám domů a v případě zájmu ho i smontujeme a vy si můžete jen v klidu užívat atmosféru nového domova.

Demontáž a montáž

Ať už se stěhujete, vyklízíte nemovitost nebo jen potřebujete složit nový nábytek, nechte to na odbornících. Všichni naši pracovníci jsou vyškolení a s montáží i demontáží mají dlouhodobé zkušenosti. Poradíme si i s nadměrnými rozměry a nebude nám to trvat dlouhou dobu. Víme jak šetrně zacházet s nábytkem, aby nedošlo k žádnému poškození. Nabízíme profesionální montáž i demontáž za rozumné ceny.

Odvoz

Odvezeme jakýkoli nábytek, ať už stěhujete byt, dům nebo kancelář, či starožitný nábytek. Nábytek pečlivě zabalíme do folie a v případě potřeby ho i rozložíme a opět složíme. Poradíme si i s nadměrnými rozměry a těžkým nábytkem jako je piano a klavír.

Likvidace

Pokud vyklízíte např. pozůstalost, půdu nebo sklep, pomůžeme Vám s vyklízením. Vše naložíme, odvezeme a zajistíme odbornou likvidaci na skládce. V případě velkého množství odpadu je i možnost přistavení kontejneru.


Neváhejte nás kontaktovat, ať už potřebujete jen poradit a pomoc s montáží nového nábytku, a nebo stěhováním celého domu či kanceláře.
Jsme plátci DPH.